3.9 C
Białogard
poniedziałek, 22 kwietnia, 2024
- REKLAMA -spot_img

Silna biało-czerwona w Gościnie [galeria]

Trwają pikniki rodzinne w ramach obchodów święta Wojska Polskiego, którego kulminacyjnym punktem będzie defilada w Warszawie w dniu 15 sierpnia.

Hasłem tegorocznych obchodów święta Wojska Polskiego jest „Silna Biało-Czerwona”, a same imprezy mają pokazać potencjał bojowy polskich sił zbrojnych.

W naszym województwie również zorganizowano pikniki w kilku miejscowościach. Wczoraj piknik odbywał się w Chojnej, dziś w Gościnie. Informowaliśmy o tym wydarzeniu kilka dni temu.

Kolejne imprezy odbędą się 14 sierpnia w Czaplinku – Parking nad jeziorem, ul. Złocieniecka 11 i 15 sierpnia w Nowogardzie – Plac Szarych Szeregów.

Dzisiejszy piknik w Gościnie przyciągnął wiele osób, również z regionu białogardzkiego. Uczestnicy imprezy chętnie podziwiali sprzęt wojskowy zgromadzony na placu, a także korzystali z pozostałych atrakcji, jak dmuchańce dla dzieci, a także poczęstunek.

Dzieci chętni zwiedzały wnętrza wozów bojowych, niemałym zainteresowanie cieszył się czołg leopard.

Na terenie imprezy rozstawione również były stoiska informacyjne Wojska Polskiego i Wojskowego Centrum Rekrutacji, w których można było poznać szczegóły dotyczące pracy w Wojsku, a także możliwości rekrutacji.

foto: Dominik Kołodziejski/ facebook.com

 

 

 

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj