22.1 C
Białogard
piątek, 12 lipca, 2024
- REKLAMA -spot_img

Silna Biało-Czerwona w województwie zachodniopomorskim

Silna Biało – Czerwona – to hasło tegorocznych obchodów święta Wojska Polskiego. W 70 miejscowościach Polski z okazji tego dnia odbędą się uroczyste pikniki, a także Defilada w Warszawie 15 sierpnia.

W województwie zachodniopomorskim również odbędą się uroczyste pikniki, które będą stanowić nie lada gratkę dla miłośników militariów. Na spotkaniach oprócz korzystania z różnego rodzaju oferty gastronomicznej i rozrywkowej, możliwe będzie zobaczenie na żywo sprzętu wykorzystywanego przez Siły Zbrojne RP.

Każdy, kto chce skorzystać z oferty przygotowanej przez MON może to zrobić 12 sierpnia w Chojnej – pl. Konstytucji 3 Maja, 13 sierpnia w Gościnie – Skwer przy skrzyżowaniu ul. Grunwaldzkiej z ul. Ratuszową, 14 sierpnia w Czaplinku – Parking nad jeziorem, ul. Złocieniecka 11 i 15 sierpnia w Nowogardzie – Plac Szarych Szeregów.

W ramach atrakcji:

Na uczestników czekają m.in. pokazy sprzętu i wyszkolenia żołnierzy, koncerty orkiestr wojskowych, gry i zabawy dla najmłodszych. Na piknikach nie zabraknie również punktów rekrutacyjnych, w których zainteresowani będą mogli porozmawiać z rekruterami i dowiedzieć się, co oferuje służba w Wojsku Polskim.

 

 

 

 

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj