10.8 C
Białogard
wtorek, 21 maja, 2024
- REKLAMA -spot_img

Uwaga mieszkańcy – nabór wniosków na zadanie z zakresu usuwania Barszczu Sosnowskiego w 2023 roku

źródło: Tychowo.pl

Gmina Tychowo informuje, iż Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie ogłosił nabór wniosków na udzielenie dofinansowania ze środków Funduszu w formie dotacji na zadanie z zakresu usuwania barszczu Sosnowskiego na terenie województwa zachodniopomorskiego na rok 2023.

W związku z zamiarem złożenia przez Gminę Tychowo wniosku do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie na dofinansowanie zadań związanych z usuwaniem barszczu Sosnowskiego, osoby oraz podmioty zainteresowane udziałem w projekcie, prosimy o składanie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego wraz z załącznikami w terminie do 28 lutego 2023 roku.

Z właścicielami nieruchomości zakwalifikowanych do udziału w realizacji zadania usuwania Barszczu Sosnowskiego Gmina Tychowo zawrze pisemne porozumienie regulujące zasady uczestnictwa i finansowania zadania. Dofinansowanie zadania przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej wynosi maksymalnie 75% netto kosztów kwalifikowanych. Właściciel nieruchomości zakwalifikowanej do udziału w zadaniu obowiązany będzie do wpłaty wkładu własnego w wysokości minimum 25% wartości netto przewidywanych kosztów zadania oraz podatku VAT wynikającego z wykonanej na ich nieruchomości usługi (ze 100 % wartości netto).

Wypełniony wniosek należy podpisać i przesłać na adres umig@tychowo.pl  (skan wniosku lub zdjęcie – format jpg) lub złożyć w Sekretariacie Urzędu Miejskiego (czynny w godzinach pracy Urzędu – Poniedziałek 07.00-15.00, Wtorek 07.00-15.00, Środa 07.00-15.00, Czwartek 07.00-16.00, Piątek 07.00-14.00) lub wysłać pocztą na adres Urzędu Miejskiego (ul. Bobolicka 17, Tychowo 78-220) .

Więcej informacji na temat możliwości przystąpienia do zadania można uzyskać telefonicznie pod nr 94 316 02 79 lub drogą e-mailową na adres b.krawczyk@tychowo.pl

źródło: Tychowo.pl

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj