3.9 C
Białogard
poniedziałek, 22 kwietnia, 2024
- REKLAMA -spot_img

Broadway po polsku – koncert w Filharmonii w wykonaniu białogardzian

źródło: Facebook MDK Białogard

Młodzieżowy Dom Kultury im. Henryka Jordana w Białogardzie, Agencja Funky oraz Filharmonia Koszalińska zapraszają na koncert BROADWAY PO POLSKU – koncert muzyki filmowej i musicalowej.

Wydarzenie zaplanowano na 23 marca 2023 r., o godz. 19:00 w sali Filharmonii Koszalińskiej. WSTĘP WOLNY, odbiór bezpłatnych wejściówek w kasie Filharmonii Koszalińskiej. W koncercie udział wezmą Blanka Tumanowicz, Magdalena Kazała, Alicja Drewnowska, Alicja Witkowska, Mikołaj Woźniak, Alan Królasik i Jakub Radek.
Przygotowanie wokalne:Iwona Barska-Dudzicz.

Koncert poprowadzi Paweł Wiśniewski. Patronat honorowy nad koncertem objęli Piotr Jedliński – Prezydent Koszalina oraz Piotr Pakuszto – Starosta Białogardzki.
Koncert realizowany w ramach projektu licencjackiego na kierunku Zarządzanie Instytucjami Artystycznymi na Uniwersytecie Gdańskim.
Koncert Broadway po polsku to muzyczna podróż do krainy nowojorskich teatrów i anglojęzycznych filmów muzycznych. Ta międzynarodowa wędrówka jest tak naprawdę okazją do usłyszenia największych tytułów zza oceanu w polskim przekładzie.

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj