4.9 C
Białogard
czwartek, 22 lutego, 2024
- REKLAMA -spot_img

Zespół G91 powrócił do prób

źródło: Facebook Miasto Białogard

Zespół G91 ponownie rozpoczął próby w Centrum Kultury i Spotkań Europejskich. Cieszymy się, że nasza interwencja przyniosła skutek i młodzież ponownie mogła rozpocząć zajęcia. 

Kilka dni temu informowaliśmy Państwa o nieprzedłużeniu od nowego roku umowy z Iwoną Barską-Dudzicz – dyrektorem artystycznym zespołu. Ponadto już od grudnia 2023 r. zespół nie mógł ćwiczyć w filii CKiSE. Tłumaczono się wówczas, rzekomym remontem placówki. Zespół nie mógł koncertować podczas grudniowych wydarzeń i przygotowywać się do majowego koncertu.

Po naszym artykule, zawrzało. Duże zainteresowanie sprawą odniosło pozytywny skutek. Podczas zebrania Rodziców, Dyrekcji CKiSE, Pani Burmistrz oraz p. Dudzicz postanowiono, że umowa zostanie przedłużona i zespół nadal będzie mógł korzystać z pomieszczeń CKiSE. Emocjonujące wypowiedzi niektórych Czytelników wzbudziły wiele kontrowersji. Pierwotny brak porozumienia pomiędzy Centrum Kultury, a dyrektorem zespołu, skutkował wieloma złymi emocjami i niepotrzebnymi oskarżeniami w sieci.

Cieszymy się, że sprawa została rozwiązana polubownie i dzieci nadal mogą doskonalić swoje umiejętności wokalne.

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj