2.4 C
Białogard
czwartek, 25 kwietnia, 2024
- REKLAMA -spot_img

Zakończyło się spotkanie w sprawie zadłużenia ZEC

Dziś 31 stycznia 2023 roku odbyło się spotkanie w Urzędzie Wojewódzkim w Szczecinie w sprawie trudnej sytuacji ZEC w Białogardzie.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele samorządu powiatu białogardzkiego starosta powiatu Piotr Pakuszto, wicestarosta Dominik Kołodziejski, przedstawiciele miasta w tym Burmistrz Emilia Bury i radny rady miejskiej w Białogardzie Karol Pietrzak.

W spotkaniu również wzięli udział: Pani Małgorzata Golińska, Sekretarz stanu w Ministerstwie Klimatu i Środowiska; Pani Anna Łukaszewska-Trzeciakowska, Podsekretarz stanu w Ministerstwie Klimatu i Środowiska; Poseł na Sejm Czesław Hoc, Wojewoda Zachodniopomorski Zbigniew Bogucki, Wicewojewoda Zachodniopomorski Tomasz Wójcik; Prezes BSM Krzysztof Bednarz oraz Prezes RCM Piotr Skaskiewicz przedstawiciele ZEC Białogard, Banku Gospodarstwa Krajowego; Pan Henryk Mucha Prezes Zarządu PGNiG Obrót Detaliczny, Prezes Urzędu Regulacji Energetyki Pan Rafał Gawin.

Jak podali do wiadomości przedstawiciele powiatu białogardzkiego, nie ma zagrożenia, by mieszkańcy zostali pozbawieni dostaw ciepła. Podczas spotkania omówiono możliwe rozwiązania, które mają na celu poprawę sytuacji ZEC w Białogardzie.

 

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj