18.8 C
Białogard
wtorek, 18 czerwca, 2024
- REKLAMA -spot_img

Za nami weekend patriotycznych wydarzeń

RemasterDirector_1a5c03258

Minął weekend obfitujący w wydarzenia patriotyczne. Nie zabrakło wydarzeń kulturalnych, sportowych i apeli szkolnych.

W sobotę 11 listopada obchodziliśmy kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. We wszystkich szkołach podstawowych w regionie zorganizowano apele, podczas których dzieci i młodzież prezentowała pieśni i piosenki niepodległościowe, a także występy artystyczne.

W sobotę w Białogardzie odbyły się także uroczystości patriotyczne pod Pomnikiem Orła Białego, w której oprócz licznej grupie delegacji wystąpiła także młodzież z klasy wojskowej Prywatnego Centrum Edukacyjnego Szkoły Sukces. W tym dniu odbył się także organizowany przez Miasto Białogard, Białogardzki Bieg Niepodległości. W tym wydarzeniu wzięła udział również liczna grupa mieszkańców Białogardu i okolic.

W wydarzeniach wziął udział także Białogardzki Chór Kameralny Bel Canto, który wystąpił z Koncertami Patriotycznymi w Redlinie, Karlinie i i Białogardzie. Publiczność mogła wysłuchać znanych i lubianych pieśni i piosenek patriotycznych. W Białogardzie dodatkowo wystąpiły uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 w Białogardzie.

 

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj