Białogard
piątek, 19 kwietnia, 2024

Za nami kolejna runda rozgrywek piłkarskich w naszym regionie

źródło: GKS Manowo/ facebook.com

Po raz kolejny piłkarze z regionu Białogardzkiego zmierzyli się ze swoimi rywalami. Poniżej przedstawiamy wyniki spotkań, które miały miejsce w ostatni weekend.

Iskra Białogard zremisowała z Gryfem Polanów. Spotkanie było wyrównane od samego początku, żadna z drużyn nie potrafiła jednak skutecznie wykorzystać nadarzających się im okazji. Każdej z drużyn udało się tylko raz pokonać bramkarza, Iskra w 49 minucie z akcji, Polanów w 90 minucie z karnego.

Sokół Karlino ostatnio ma złą passę i zaliczył kolejną porażkę. Sława Sławno strzeliła w Karlinie 3 bramki i zgarnęła 3 punkty. Ostateczny wynik spotkania 1:3.

Głaz Tychowo pokazuje, że potrafi walczyć z dużo silniejszymi drużynami. W sobotę Głaz podejmował Victorię Sianów, która, choć okazała się zbyt silna dla piłkarzy z Tychowa, to pokazała, że zespół ma potencjał. Widzieliśmy dużo akcji i ładne bramki, ostateczny wynik meczu 2:3 dla Victorii Sianów.

Wysoką porażkę, której się nie spodziewaliśmy zaliczyła natomiast Radew Białogórzyno. Drużyna przegrała u siebie z GKS Manowo, 3 stracone, żadnej strzelonej to wynik tego spotkania dla Białogórzyna.

W A klasie Gryf Dobrowo przegrał u siebie 1:2 z KS Skibno

W B klasie drużyna Derby Karścino pauzowała, natomiast połączona drużyna GKS Sokół Lulewice/ Torpeda Grzybowo została rozgromiona 13:1 przez Wieżę II Postomino.

Za tydzień kolejne emocjonujące spotkania, z których damy tradycyjnie relację.