15 C
Białogard
poniedziałek, 20 maja, 2024
- REKLAMA -spot_img

Za kilka dni odbędzie się w Polsce 31. Finał WOŚP, a w Białogardzie ?

Za kilka dni zagra tradycyjnie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od kilku tygodni słychać owocne przygotowania miejscowości z całego regionu do tego wydarzenia. W Białogardzie…. cisza.

Otrzymaliśmy od naszego czytelnika wiadomość o braku wiedzy na temat organizacji w Białogardzie 31. Finału WOŚP: „Od wielu lat nasza rodzina wspiera WOŚP. Co rok bierzemy udział w imprezie orkiestry w Białogardzie. Wrzucamy pieniądze licytujemy. A w tym roku nie ma nigdzie informacji o imprezie WOŚP w Białogardzie. Ani plakatów, ani informacji w internecie. Zamiast lansowania się na siłę to niech się burmistrz za robotę weźmie. W domu kultury też nie informacji. Podobno impreza ma być w sali kinowej ale nie znalazłam nigdzie informacji. Ścieżek dla rowerów nie potrafią zrobić porządnie a teraz nawet orkiestry. Kiedy ktoś wreszcie pogoni to towarzystwo do roboty?”.

Sprawdziliśmy, czy faktycznie w Białogardzie nie ma żadnej informacji na temat tego wydarzenia. Na profilu Facebook Miasta Białogard czytamy, że mieszkańcy poszukują informacji na temat białogardzkiego finału już od dłuższego czasu. Od wielu lat tym wydarzeniem zajmuje się Centrum Kultury i Spotkań Europejskich. Na stronie tej instytucji także nie znaleźliśmy żadnej informacji o 31. Finale WOŚP w Białogardzie.

Czy w Białogardzie odbędą się w ogóle obchody 31. Finału WOŚP ?

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj