2.4 C
Białogard
czwartek, 25 kwietnia, 2024
- REKLAMA -spot_img

Wyniki zbiórki WOŚP w powiecie

Już po 31 finale WOŚP, który pokazał, jak wielu z nas jest w stanie zaangażować się w pomoc innym. Teraz czas na podsumowanie zbiórki w poszczególnych miastach powiatu.

W Białogardzie w tym roku udało się zebrać 73 997,01 zł, przypominamy, że w tym podczas 31 finału WOŚP była mała frekwencja ze względu na decyzję o organizacji finału na Placu Wolności zamiast w hali Liceum.

W Karlinie zebrano 51 022,63 zł — Świetny wynik, wiele osób przyciągnęła rozbudowana forma finału, który odbył się w Homanit Arena w Karlinie.

Doskonały wynik osiągnęło również Tychowo, które zebrało 60 077,59 zł, co jest niewiele niższym wynikiem od rekordowej kwoty z 2020 r. i ponad 2-krotnie wyższym, od kwoty zebranej w zeszłym roku. Finałowi towarzyszyło wiele imprez pobocznych, takich jak bieg, czy turniej piłki siatkowej, co wiązało się z dużym zainteresowaniem mieszkańców.

Warto dodać, że starosta białogardzki Piotr Pakuszto wystosował list do burmistrz Bury oraz szefowej białogardzkiego WOŚP Małgorzaty Zimmer list, który dotyczy organizacji spotkania w sprawie możliwości organizacji imprezy w kolejnych latach w hali białogardzkiego Liceum. Proponowany termin spotkania to 10 lutego g. 12:00.

źródło: Piotr Pakuszto/ facebook.com

 

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj