2.4 C
Białogard
czwartek, 25 kwietnia, 2024
- REKLAMA -spot_img

Wybrano nowego Prezesa Białogardzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Krzysztof Bednarz
źródło: https://www.facebook.com/bednarznaburmistrza/

Dziś 28 lipca 2022 roku Rada Nadzorcza Białogardzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej wybrała nowego Prezesa. Poprzedni Prezes Andrzej Świrko został odwołany 13 lipca przez Radę Nadzorczą BSM. 

Rada nadzorcza spółdzielni mieszkaniowej w składzie:  Przewodniczący – Paweł Anuszkiewicz, zastępca – Tadeusz Walczak, sekretarz – Andrzej Łysiak, oraz członkowie Krzysztof Bednarz, Agnieszka Ignaczak – Hołuj, Beata Kucińska, Krzysztof Pawlicki, Jan Witkowski i Małgorzata Zimmer, zdecydowała się powołać nowego prezesa BSM.

Nowym prezesem BSM w Białogardzie został Krzysztof Bednarz z Karlina. Sześciu członków rady było za powołaniem nowego prezesa, dwóch było przeciw.

Krzysztof Bednarz jest bardzo dobrze znany mieszkańcom Białogardu i Karlina. W 2018 roku startował w wyborach samorządowych. W wyborach uzyskał mandat radnego rady miejskiej w Karlinie. Dwukrotnie starał się o fotel Burmistrza Karlina. Nie pokonał Waldemara Miśko, który jest Burmistrzem Karlina od 1993 roku.

Zawodowo Krzysztof Bednarz wykonuje zawód radcy prawnego, a jego kancelaria mieści się w Białogardzie. Krzysztof Bednarz prowadzi swoją kancelarię od 2013 roku.

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj