3.9 C
Białogard
poniedziałek, 22 kwietnia, 2024
- REKLAMA -spot_img

Wulgaryzmy w Żłobku Niezapominajka w Białogardzie ?

źródło: edziecko.pl

Do dziwnego zdarzenia miało dojść w żłobku NIEZAPOMINAJKA w Białogardzie. Rodzic twierdzi, że opiekunki najprawdopodobniej krzyczą na swoich podopiecznych.

Wg relacji jednego rodzica do dziwnego zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu. Rodzic odsłuchując pocztę głosową z dnia 24 października usłyszał ostre słowa padające w tle – wypowiedziane najprawdopodobniej przez nauczyciela. W odczuciu rodzica były to wulgaryzmy skierowane do dziecka.

Po interwencji rodzica u Dyrektora placówki, nauczyciel odpiera oskarżenia rodzica. Twierdzi że słowa były skierowane do swojego partnera, podczas rozmowy telefonicznej. Na nagraniu oprócz ostrych słów słychać ponoć także klaśnięcie, a po nim płacz dziecka – czytamy na wpisie rodzica na Facebooku.

W sobotę na spotkaniu rodzica, z nauczycielami grupy oraz Panią Dyrektor, przesłuchano nagranie z poczty głosowej. Nauczycielka wypowiadająca ostre słowa nie chce przekazać bilingu, na którym widać byłoby do kogo w danej chwili dzwoniła. Dziś nauczycielka stwierdziła, że nie dostarczy bilinigu.

Dyrektor placówki postanowiła zgłosić sprawę do Urzędu.  Rodzic wypisał dziecko ze Żłobka Niezapominajka.

Do sprawy powrócimy.

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj