22.1 C
Białogard
piątek, 12 lipca, 2024
- REKLAMA -spot_img

WOŚP w powiecie białogardzkim [galeria]

Karlino Gmina z Energią/ facebook.com

We wszystkich miastach powiatu białogardzkiego odbył się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przyciągnął on wiele osób, które zachciały wesprzeć szczytną ideę zbiórki środków na cele społeczne. W tym roku zbierano na walkę z sepsą.

W Białogardzie postanowiono zorganizować imprezę na terenie otwartym tj. Placu Wolności. Niestety warunki pogodowe nie były sprzyjające i frekwencja pozostawiała wiele do życzenia. Na Plac Wolności przybyło tylko kilkadziesiąt osób. Wg nas, decyzja o organizacji tego wyjątkowego wydarzenia w tym miejscu, była decyzją błędną. Przez wiele lat mieszkańcy Białogardu przyzwyczajeni byli do organizacji WOŚP w hali białogardzkiego Liceum Ogólnokształcącego. W tym roku widocznie zabrakło chęci współpracy ze strony Pani Burmistrz Białogardu do współorganizacji wydarzenia w zadaszonym i ciepłym miejscu.

W Karlinie 31. Finał WOŚP odbył się tradycyjnie jak większość uroczystości w Homanit Arena, zaplanowano wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, co również przyciągnęło wiele osób, nie tylko z Karlina.

W Tychowie mieszkańcy spotkali się w Gminnym Ośrodku Kultury w Tychowie, tam mogli podziwiać wspaniałe występy artystyczne np. pokazy tańca wykonane przez Szkołę Tańca i Sportu „Perfect”.

Poniżej przedstawiamy galerię z tych wydarzeń.

 

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj