18.8 C
Białogard
wtorek, 18 czerwca, 2024
- REKLAMA -spot_img

Wolontariusze Młodzieżowego Domu Kultury „Łączymy Pokolenia” proszą o pomoc

Źródło: Zrzutka.pl

Młodzieżowy Dom Kultury w Białogardzie nie tylko wychodzi z inicjatyw edukacyjną dla dzieci i młodzieży, ale również chętnie angażuje się w działania pomocowe, osobom, które tego najbardziej potrzebują.

W 2017 roku rodzina Stąporowskich z Białogardu w tragicznym wypadku straciła 5-letniego syna, który utonął w niezabezpieczonej studzience. Rodzina pogrążyła się w smutku, który miały przerwać narodziny ich drugiego dziecka.

Niestety tak się nie stało. Chłopiec, który się urodził został dotknięty bardzo ciężką chorobą genetyczną rybią łuską. Rodzina znów staje przed poważnym wyzwaniem, jakim jest opieka nad dzieckiem, które cierpi każdego dnia.

Mały Adrian ze względu na swoją chorobę nauczył się chodzić dopiero w wieku 4 lat. Każdego dnia jego skóra jest pielęgnowana w odpowiedni sposób, a to jest bardzo kosztowne.

Z inicjatywą pomocy rodzinie wyszedł Wolontariat „Łączymy Pokolenia” Młodzieżowego Domu Kultury w Białogardzie. Każdy z nas może przyłączyć się do inicjatywy i wspomóc potrzebującą rodzinę i ich synka Adriana.

W tym momencie prowadzona jest akcja na portalu Zrzutka.pl dostępna tutaj. Każdy z nas może pomóc, zachęcamy do wsparcia.

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj