18.4 C
Białogard
poniedziałek, 20 maja, 2024
- REKLAMA -spot_img

Wolontariat Łączymy Pokolenia przy Młodzieżowym Domu Kultury znów pomaga

źródło: Facebook Wolontariat Łączymy Pokolenia

1 października przy Młodzieżowym Domu Kultury odbędzie się Festyn Rodzinny SPOTKANIE Z POLSKĄ KULTURĄ. W ramach wydarzenia Wolontariat Łączymy Pokolenia zaplanował także akcję charytatywną na rzecz białogardzianina.

„Łączymy Pokolenia” Grają dla Maćka – tak możemy przeczytać na plakacie wydarzenia. Od dłuższego czasu przy MDKu działa Wolontariat, skupiający wokół siebie dzieci, młodzież chcących nieść pomoc drugiemu człowiekowi. Tak będzie także i tym razem. Wolontariusze chcą pomóc choremu Maćkowi. Leczenie i rehabilitacja jest bardzo droga, stąd idea pomocy przez rówieśników.

Podczas Festynu, który odbywać się będzie 1 października w godz. 11:00 – 14:00 będzie można wesprzeć tę szczytną akcję. Obecnie trwa także online licytacja fantów przekazanych przez ludzi dobrej woli. Na Festynie będzie można nabyć ciasta, ale także pomalować dziecięce buzie, zrobić warkoczyki. Dobrowolne wpłaty zasilą zbiórkę publiczną na rzecz Maćka. Na scenie usłyszymy i zobaczymy także podopiecznych Młodzieżowego Domu Kultury, ale także innych białogardzkich artystów.

Cała akcja organizowana przez koordynatora wolontariatu – Joannę Mąka.

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj