Białogard
sobota, 27 kwietnia, 2024

Wiosna zaczyna się na boiskach, kolejna runda rozgrywek piłkarskich

źródło: BKS Iskra Białogard/ Facebook.com

Po przerwie wracamy do relacjonowania zmagań drużyn powiatu białogardzkiego na boiskach piłkarskich. Wszystkie drużyny powiatu pieczołowicie przygotowywały się do rundy wiosennej. Ostatnio nasze drużyny miały sprawdzian swoich umiejętności.

Rozpocznijmy od formy Iskry Białogard, która zawiodła po całości w rundzie jesiennej, po kilku osobowych wzmocnieniach klub najpierw 3 marca zremisował w zaległej 15 rundzie rozgrywek 2:2 z GKS Pomorzaninem Sławoborze, a także wygrał w sobotę 9 marca z Wiekowianką Wiekowo 1:3.

Dobrze grający w poprzedniej części sezonu zespół Sokoła Karlino nie poradził sobie na wyjeździe z GKS Manowo, które wygrała z zawodnikami z Karlina 2:1. Słabszą dyspozycję gości można tłumaczyć nieobecnością kluczowych piłkarzy.

Swoje pierwsze ligowe mecze w tej części sezonu przegrały również zespoły Radwi Białogórzyno, która zmierzyła się u siebie z Zefirem Wyszewo 0:1, bramka padła w doliczonym czasie II połowy.

Na swoim boisku przegrał również Głaz Tychowo, który zmierzył się ze Sławą Sławno, która ustaliła wynik spotkania na 0:1 podobnie jak w meczu Radwi Białogórzyno w doliczonym czasie II połowy meczu.