10.8 C
Białogard
wtorek, 21 maja, 2024
- REKLAMA -spot_img

Wiosna i nieciekawe widoki w białogardzkim parku

Kilka dni temu na naszą skrzynkę e-mail dostaliśmy anonimowego maila od naszego czytelnika, który zwrócił uwagę na brudne i zniechęcająco wyglądające stawy w Białogardzkim parku. Poniżej zamieszczamy treść wiadomości, którą otrzymaliśmy.

„Dzień dobry państwu,

Podzielę się z państwem, czymś, co mnie bardzo intryguje, otóż uwielbiam przychodzić z dziećmi na plac zabaw przy Parku Orła Białego w Białogardzie, jednak od kilku dni razem z nadejściem wiosny, stawy w parku wyglądają paskudnie. Wszędzie kwitną glony, staw przypomina bardziej bagno niż miejsce, w którym można wypocząć, bawić się z dziećmi lub przeczytać książkę. Obawiam się, że jak nadejdzie lato, to wszystko będzie śmierdzieć, jak miało to miejsce w zeszłym roku. Być może nagłośnicie temat i odpowiednie służby zajmą się czyszczeniem stawów, raz na jakiś czas. W załączeniu zdjęcia. 

Pozdrawiam wasz czytelnik”

Zwracamy uwagę, że w zeszłym roku przeprowadzono prace, które miały poprawić wygląd białogardzkich stawów w Parku Orła Białego, na który wydano 180 tys. złotych. Czy uważacie, że pieniądze te spożytkowano dobrze?. Czy taka „wizytówka” Białogardu zachęca do wypoczynku w mieście?

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj