6.9 C
Białogard
czwartek, 22 lutego, 2024
- REKLAMA -spot_img

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w całym regionie

źródło: Facebook Miasto Białogard

W niedzielę w całej Polsce zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Licznych wydarzeń nie zabrakło m.in. w Białogardzie, Karlinie, czy Tychowie.

W Białogardzie już dzień wcześniej, tj. w sobotę organizowano wiele wydarzeń i zbiórek. Do historii Białogardu przejdzie zbiórka zorganizowana przez białogardzkie przedsiębiorczynie: Małgorzatę Mierzejewską, Beatę Warianka, Magdalenę Bugajczyk. Licytacje online które trwały aż około 11 godzin zgromadziły środki o wartości blisko 70 tysięcy złotych. W licytacjach udział brało kilkaset osób z całego świata. Uzyskana kwota z licytacji zasiliła Białogardzki Sztab WOŚP. Liczne wydarzenia towarzyszące trwały także w Białogardzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Główne wydarzenia rozpoczęły się na Placu Wolności w niedzielę o godz. 17:00. Liczne licytacje na scenie, a także występy artystyczne zgromadziły wielu mieszkańców na białogardzkim finale WOŚP.

W Karlinie imprezę zorganizowano w hali Homanit Arena. Mieszkańcy mogli policytować wiele cennych fantów, a także wysłuchać programu artystycznego przygotowanego m.in. przez lokalnych artystów. Na scenie wystąpili także m.in. Zespół Black Pearls, Krzysztof Chrzanowski oraz Anna Koziak. Dla najmłodszych czekały także liczne atrakcje takie jak malowanie buzi, dmuchańce, warkoczyki itp.

W Tychowie finał odbył sie w Gminnym Ośrodku Kultury. W programie wydarzeniu mogliśmy podziwiać występy lokalnych artystów, nie zabrało oczywiście licytacji. W Gminie Tychowo zebrano kwotę blisko 71 tysięcy złotych.

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj