9 C
Białogard
piątek, 29 marca, 2024

Wiarus Żółtnica – Iskra Białogard

30 kwietnia w meczu 23 kolejki klasy okręgowej, zmierzyły się ze sobą zespoły Wiarusa Żółtnicy i Iskry Białogard, mecz był zacięty, od pierwszych minut, co zaowocowało dużą ilością bramek

Na boisku w Żółtnicy piłkarze z Białogardu początkowo radzili sobie bardzo dobrze najpierw w 15 i 33 minucie padły brami dla Iskry, jednak tuż przed zakończeniem pierwszej połowy w 43 minucie po rzucie wolnym iskra straciła bramkę.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 1:2.

Druga połowa meczu również była bardzo dynamiczna, od razu zawodnicy Iskry ruszyli do ataku, co zaowocowało bramką  na 3:1 w 47 minucie meczu. Wypracowana przewaga nie trwała jednak długo, zawodnicy Żółtnicy przeprowadzili skuteczną akcję, która zakończyła się bramką samobójczą iskry w 50 minucie, ostatnia bramka meczu padła w 70 minucie, po świetnym strzale zawodnika z Żółtnicy. Całe spotkanie zakończyło się wynikiem 3:3.