0.2 C
Białogard
wtorek, 23 kwietnia, 2024
- REKLAMA -spot_img

Weekend Urodzinowy Białogardu 2022 [podsumowanie]

Weekend Urodzinowy Białogardu nagranie z kamery miejskiej
źródło: nagranie z kamery miejskiej

W dnia 30-31 lipca odbywał się Weekend Urodzinowy Białogardu. To impreza, która od kilku lat zastąpiła tradycyjną formę Dni Białogardu. Przez dwa dni mieszkańcy korzystali z atrakcji dla dzieci oraz przygotowanej strefy koncertowej.

W sobotę na Placu Stanisława Wyspiańskiego najmłodsi mieli możliwość skorzystania z wielu atrakcji, m.in. dmuchańców, zabaw edukacyjnych, pianaparty oraz mogli wysłuchać koncertu zespołu MASZA. Mimo znakomitej pogody chętnych do skorzystania z atrakcji nie było aż tylu, jak w latach ubiegłych. Także drugiego dnia podczas strefy koncertowej na Placu Wolności, widać było wiele wolnego miejsca na białogardzkim Rynku. W tym roku wystąpiły dla nas trzy zespoły: Kris Talisman, Redlin oraz SaxAndSix. Można było także skosztować urodzinowego tortu.

Frekwencja w niedzielę nie była wysoka, o czym można było się przekonać podglądając nagranie z kamery miejskiej, zainstalowanej na wieży starego ratusza. Wiele osób przybyło na Starówkę, aby skorzystać ze strefy gastronomiczno-handlowej. Tegoroczna impreza w znacznym stopniu odbiegała od znanych nam Dni Białogardu z lat ubiegłych. Mamy nadzieję, że mimo tego mieszkańcy doskonale bawili się, korzystając z przygotowanej oferty urodzinowej.

Przypominamy, kilka dni temu koncert CLEO w Tychowie zgromadził rzeszę melomanów. Czy była to konkurencyjna oferta w stosunku do Urodzin Białogardu?

DRUGI DZIEŃ WEEKENDU URODZINOWEGO BIAŁOGARDU:

PIERWSZY DZIEŃ WEEKENDU URODZINOWEGO BIAŁOGARDU:

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj