4.9 C
Białogard
czwartek, 22 lutego, 2024
- REKLAMA -spot_img

Wandalizm na terenie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Białogardzie

Można mieć poważne wątpliwości, czy praca na rzecz społeczności i utrzymywanie w dobrej kondycji wspólnego mienia ma jakikolwiek sens. Szczególnie gdy praca i nakłady finansowe idą na marne. Gdy niszczy się dobro wspólne, tracą na tym wszyscy.

Zaledwie dwa tygodnie, tyle wytrzymała nowa siatka okalająca kompleks boisk przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych W Białogardzie. Niestety fakt, że ogrodzenie dopiero co zostało wymienione, nie przeszkadzał wandalom, którzy postanowili zniszczyć ogrodzenie.

Nie rozumiemy, czym kierowały się osoby, które postanowiły zrobić dziurę w siatce od ulicy wiślanej, jednak nie była to na pewno rozwaga. Zakup i montaż nowego ogrodzenia zrealizowano z budżetu Powiatu Białogardzkiego. Koszt przedsięwzięcia wyniósł 53 tys. zł. Teraz znów trzeba naprawić siatkę, co będzie się wiązało z poniesieniem kosztów. Kosztów, które mogłyby być przeznaczone na zupełnie inny cel.

Wandalizm jest poważnym problemem. Zawsze wtedy, gdy ktoś niszczy wspólne mienie, koszty ponoszą wszyscy. Apelujemy o rozwagę i szanowanie rzeczy, za które płacimy w podatkach i ponosząc różnego rodzaju opłaty.

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj