18.8 C
Białogard
wtorek, 18 czerwca, 2024
- REKLAMA -spot_img

Uroczyste otwarcie bloku operacyjnego w Białogardzie

źródło: https://www.facebook.com/piotrpakuszto

We wtorek 9 sierpnia w Białogardzkim szpitalu odbyło się uroczyste otwarcie nowoczesnego bloku operacyjnego w szpitalu w Białogardzie. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz różnego szczebla.

Inwestycję w białogardzkim szpitalu udało się wykonać dzięki środkom, które pozyskał powiat z funduszu rządowego. Kwota dofinansowania opiewała na niespełna sześć milionów złotych.

W uroczystości otwarcia wzięli udział przedstawiciele samorządu terytorialnego Pan Piotr Pakuszto starosta powiatu białogardzkiego, wicestarosta Dominik Kołodziejski, przedstawiciele parlamentu poseł Czesław Hoc, wiceminister zdrowia Piotr Bomber.

Obecnie władze powiatu kładą ogromny nacisk na poprawienie jakości leczenia i dostęp do usług w szpitalu w Białogardzie. Dzięki kolejnym środkom rządowym pozyskanym z Nowego Ładu planowane są dalsze inwestycje w szpital. Planuje się rozwój oddziału ginekologiczno-położniczego, zwiększenie ilości miejsc w zakładzie  opiekuńczym, wymianę systemu przeciwpożarowego.

Wszystkie te działania mają sprawić, że szpital w Białogardzie stanie się nowoczesnym miejscem, które będzie skutecznie leczyć jego pacjentów.

 

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj