10.8 C
Białogard
wtorek, 21 maja, 2024
- REKLAMA -spot_img

Uprawiał konopie w przydomowym foliaku

 

Ponad 10 gram narkotyków, krzewy konopi oraz ok 600 gram wyrobów tytoniowych bez akcyzy zabezpieczyli policjanci Wydziału Kryminalnego KPP Białogard podczas przeszukania posesji domu na terenie powiatu białogardzkiego.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Białogardzie w wyniku przeprowadzonych czynności operacyjnych zatrzymali 25-letniego mężczyznę. W wyniku przeszukania domu oraz jego posesji funkcjonariusze ujawnili środki psychoaktywne w postaci mefedronu i marihuany, a także kilku sztuk krzewów konopi, które znajdowały się w przydomowym foliaku spożywczym. Ponadto po sprawdzeniu zatrzymanego mężczyzny ustalono, że jest on osobą poszukiwaną celem ustalenia miejsca pobytu. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze KPP Białogard na terenie posesji ujawnili również ok 600 gram wyrobów tytoniowych bez akcyzy. Do posiadania zabezpieczonego tytoniu przyznał się 44- letni współmieszkaniec posesji. Mężczyźnie grozi kara grzywny.

opracowanie i foto: KPP Białogard

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj