4.9 C
Białogard
czwartek, 22 lutego, 2024
- REKLAMA -spot_img

Ukrywał się 23 lata białogardzcy policjanci pomogli go ująć

źródło: pixabay.com

Zaangażowanie, żmudna praca operacyjna oraz współpraca funkcjonariuszy Wydziału Poszukiwań Komendy Powiatowej Policji w Białogardzie, oraz Komendy Miejskiej Policji w Kielcach przyczyniły się do zatrzymania 47-latka, który od 23-lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Policjanci białogardzkiej policji wspólnie z funkcjonariuszami KMP Kielce zatrzymali go na terenie Koszalina.

Mężczyzna poszukiwany był od 2001 roku za oszustwa, przestępstwa podrobienia dokumentów oraz oszustwa kredytowe. Od tamtego czasu 47-letni kielczanin ukrywał się przed organami ścigania.

Za mężczyzną wydano Europejski Nakaz Aresztowania oraz dwa listy gończe.

Sprawę poszukiwania mężczyzny prowadzili policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, jednak z uwagi na jej skomplikowany charakter włączył się w to również funkcjonariusz z Wydziału Poszukiwań Komendy Powiatowej Policji w Białogardzie, który dzięki żmudnym i wieloaspektowym działaniom operacyjnym, analizie zgromadzonych w tej sprawie informacji oraz doskonałej współpracy z funkcjonariuszami KMP Kielce doprowadził do zatrzymania poszukiwanego mężczyzny.

W czwartek 8 stycznia br. policjanci KPP Białogard wspólnie z funkcjonariuszami KMP Kielce udali się pod ustalony adres na terenie Koszalina, gdzie zatrzymali 47-letniego mężczyznę. Na posesji, w której mieszkał mężczyzna funkcjonariusze zabezpieczyli podrobione dokumenty , którymi posługiwał się mężczyzna w celu ukrycia swojej prawdziwej tożsamości. Ponadto zabezpieczono również 160 gram marihuany.

Obecnie 47-letni kielczanin przebywa już w areszcie, gdzie spędzi najbliższe lata.

źródło i opracowani: KPP Białogard

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj