21.7 C
Białogard
sobota, 18 maja, 2024
- REKLAMA -spot_img

Sportowe Zabawy Osiedlove z AKS!

W te wakacje dzieci i młodzież będą mogli spędzić czas na sportowych aktywnościach na świeżym powietrzu. Przednią zabawę osiedlową zapewni Atletyczny Klub Sportowy. W planie moc atrakcji!

5 dat, 5 lokalizacji i mnóstwo ciekawych propozycji. Osiedlowe zabawy na sportowo od czerwca do września będą bawić i zachęcać do aktywności. Zabawa w formie festynów rodzinny dla wszystkich mieszkańców.

Pierwsza impreza cyklu już w najbliższy czwartek 22 czerwca. Od godz. 16:00 do 18:00 na osiedlu Chopina (plac zabaw przy ul. Piastów 31).

Będzie można zobaczyć pokazy walk i sprawności zapaśniczej i pokazy akrobatyczne w wykonaniu zawodników AKS. Chętni będą mogli wziąć udział w konkurencjach sprawnościowych i konkursach sportowych zarówno dla najmłodszych jak i dla rodziców. Nie zabraknie niespodzianek, nagród, atrakcji dla dzieci, zabaw, animacji, dmuchańców i świetnej zabawy.

Kolejne imprezy zaplanowane są na:

6 lipca – os. Wyspiańskiego
19 lipca – os. Berki
24 sierpnia – os. Zwycięstwa (plac zabaw)
13 września – os. Olimpijczyków (Strefa Aktywności)

Sportowe Zabawy Osiedlove to cykl letnich imprez organizowanych przez Atletyczny Klub Sportowy w Białogardzie, Stowarzyszenie Ponad Podziałami, Białogardzką Spółdzielnię Mieszkaniową oraz Stowarzyszenie Społeczno-Gospodarcze Ziemi Białogardzkiej.

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj