4.9 C
Białogard
czwartek, 22 lutego, 2024
- REKLAMA -spot_img

Seniorzy bawili się szampańsko w MDK [FOTOGALERIA]

Trzecia potańcówka dla Seniorów odbyła się pod hasłem Sylwester na Bis. Wczoraj w Młodzieżowym Domu Kultury bawiło się blisko 200 gości!

Imprezy organizowane przez Powiat Białogardzki i Stowarzyszenie Centrum Animacji Kulturalnej Corpus et Anima zyskują coraz większą popularność. Zainteresowanie Sylwestrem na Bis było ogromne. Kilkuset uśmiechniętych, pełnych energii i radości Seniorów bawiło się wyśmienicie w sali widowiskowo-sportowej MDK.

Podczas potańcówki starosta białogardzki Piotr Pakuszto złożył Seniorom serdeczne życzenia z okazji zbliżających się Dnia Dziadka i Dnia Babci. Nie zabrakło drobnych słodkich upominków. Ponadto starosta ufundował kosz prezentowy dla najlepszego tancerza wieczoru.

W trakcie imprezy, na swoich mediach społecznościowych starosta relacjonował:

Pomimo różnic, potrafimy wspólnie razem spędzić wspaniały czas (…) Jesteście wspaniali, bardzo się cieszę, że możemy wspólnie żyć w tak wspaniałej społeczności.

Na gości czekał gorący posiłek przygotowany przez kuchnię RCM, słodki poczęstunek, gorące i chłodne napoje. Zabawę rozkręcał Dj Sylwester. Seniorzy bawili się w rytm hitów muzyki tanecznej. W organizacji imprezy, jak zawsze, pomagała młodzież z Wolontariat Łączymy Pokolenia.

W trakcie imprezy zapowiedziano także kolejną Potańcówkę dla Seniorów. Impreza odbędzie się już 8 lutego w MDK!

 

Zdjęcia: Maciej Nowak

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj