21.7 C
Białogard
sobota, 18 maja, 2024
- REKLAMA -spot_img

Regionalne Centrum Medyczne wydało oświadczenie

źródło: Facebook Powiat Białogardzki

Prezes Zarządu oraz organizacje związkowe Regionalnego Centrum Medycznego w Białogardzie mówią stanowcze „nie” nagonce, jaka pojawiła się w sieci w ostatnich dniach.

Kilka dni temu na mediach społecznościowych pojawiły się informacje na temat pracy lekarzy i pracowników szpitala. Zdaniem Prezesa Spółki oraz Związków Zawodowych są to informacje nieprawdziwe, oczerniające pracę lekarzy jak i pracowników lecznicy. „Nie wyrażamy zgody na naruszenie dóbr osobistych pracowników Spółki (…) poprzez podawanie kłamliwych informacji oraz dyskredytowanie pracowników… w celach osobistej promocji politycznej” – czytamy w wydanym w dniu 28 marca oświadczeniu.

Wszyscy pracownicy szpitala angażują się należycie w wykonywaną pracę. „Jesteśmy zawsze gotowi do konstruktywnej krytyki bądź rozmowy, która winna odbyć się w siedzibie Spółki w gronie osób zainteresowanych, a nie w przestrzeni publicznej z naruszeniem dóbr osobistych, w celu tak niskich pobudek osobistych jak własna promocja polityczna” -czytamy w piśmie.

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj