18.8 C
Białogard
wtorek, 18 czerwca, 2024
- REKLAMA -spot_img

Regionalne Centrum Medyczne otworzyło kuchnię i jest… znacznie lepiej

Danie Regionalne Centrum Medyczne w Białogardzie
Źródło: facebook.com

Od kilku lat Regionalne Centrum Medyczne Sp. z o.o. w Białogardzie żywiąc pacjentów, korzystało z usług firmy zewnętrznej. Jakość posiłków nie była najwyższa. Dziś to się zmieniło, ponieważ od kilku dni RCM otworzyło swoją kuchnię.

Dotychczas jedzenie, które jedli pacjenci białogardzkiego szpitala, było po prostu złe. Pacjenci skarżyli się, że serwowane dania są wręcz niezjadliwe.

Do hitów, które pokazywali pacjenci, należała rozwodniona zupa mleczna, oraz kostka rybna, której zapach ponoć był nie do zniesienia.

RCM Sp. z o.o. zrezygnowało ostatnio z usług firmy zewnętrznej na rzecz własnej kuchni, ma to przynieść nie tylko oszczędności, ale również zapewnić wyższy standard serwowanych dań.

I rzeczywiście ostatnie głosy, które się pojawiły, mówią wprost, jest bardzo dobrze.

Na facebookowej stronie centrum rehabilitacji możemy zobaczyć opinie na temat nowej kuchni.

„Dziękujemy kuchareczkom za pyszny obiadek w Szpitalu Powiatowym w Białogardzie”. Pisze pani Danuta, chwaląc się zdjęciem zupy oraz ziemniaków z pieczonym udem kurczaka z buraczkami.

Również dalsze wpisy pokazują, że kuchnia działa sprawnie, czytamy „Podpinam się pod ta opinie, bo tez miałam przyjemność zasmakować nowej kuchni. Bardzo polecam”. (pisownia oryginalna). Tutaj również pojawiło się zdjęcie rosołu oraz ziemniaków z pieczarkami i marchewką.

Wszystko wskazuje, że w Regionalne Centrum Medyczne się zmienia i są to zmiany na lepsze. Zaznaczmy, że ciągle trwa przenoszenie oddziałów szpitalnych z ulicy Szpitalnej na Chopina, co pozwoli na konsolidację działalności jednostki.

Danie Regionalne Centrum Medyczne 2
źródło: facebook.com

 

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj