0.2 C
Białogard
wtorek, 23 kwietnia, 2024
- REKLAMA -spot_img

RAPORT Z PIEKŁA – już dziś wernisaż w MDK

foto: Młodzieżowy Dom Kultury Białogard

Młodzieżowy Dom Kultury im. Henryka Jordana w Białogardzie wraz z Powiatem Białogardzkim oraz Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej zaprasza na wystawę fotograficzną pt. RAPORT Z PIEKŁA (Paпoрт з пекла), autorstwa Krzysztofa Pawlickiego. Wernisaż odbędzie się już dziś o godz. 17:00 w MDK!
Wystawa czynna będzie od 8 września do 5 października 2023 r. w Młodzieżowym Domu Kultury im. Henryka Jordana w Białogardzie, ul. Grunwaldzka 49, od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 20:00.
Fotografie przedstawione na wystawie zostały wykonane w maju 2023 r. podczas transportu humanitarnego na Ukrainę organizowanego przez Caritas Diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej, Bałtyckie Stowarzyszenie POMAGAMY z Kołobrzegu oraz Powiat Białogardzki.
W ciągu kilku dni ratownicy medyczni pokonali setki kilometrów, aby potrzebującym na Ukrainie dostarczyć żywność, materiały medyczne, koce, materace, śpiwory, leki i inne produkty niezbędne do codziennego funkcjonowania. Podczas pobytu na Ukrainie, odwiedzili mieszkańców m.in. Charkowa, Kijowa, Zaporoża, czy Iwanofrankowska.
Autorem zdjęć jest białogardzianin, wolontariusz Krzysztof Pawlicki, który w maju uczestniczył w konwoju humanitarnym.
Patronat honorowy nad wystawą objął starosta białogardzki Piotr Pakuszto.
- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj