18.4 C
Białogard
sobota, 13 lipca, 2024
- REKLAMA -spot_img

Przekroczenie prędkości na białogardzkich drogach

W miniony weekend białogardzcy policjanci zatrzymali dwóch kierujących pojazdami, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Rekordzista jechał w miejscu, gdzie obowiązuje 50 z prędkością 106km/h.

Zgodnie z obowiązującym prawem w Polsce, nieprzestrzeganie przepisów grozi zatrzymaniem prawa jazdy, wysokim mandatem i punktami karnymi. Tak było też w tym przypadku.

W piątek około godziny 18-tej w miejscowości Kozia Góra policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującą volkswagenem. Kobieta w miejscu gdzie jest ograniczenie prędkości do 50km/h jechała z prędkością 102 km/h.

W niedzielę po godzinie 17-tej w miejscowości Warnino policjanci zatrzymali kierującego pojazdem hyundai. Mężczyzna w miejscu gdzie jest ograniczenie prędkości do 50 km/h jechał 106 km/h. W obu przypadkach policjanci zatrzymali prawo jazdy na 3 miesiące oraz kierujący zostali ukarani mandatami. Należy pamiętać, że osoba która będzie w dalszym ciągu prowadzić pojazd bez prawa jazdy, trzymiesięczny okres zakazu będzie przedłużony do 6 miesięcy.

Dla bezpieczeństwa wszystkich, bądźmy rozważni i stosujmy się do ograniczeń prędkości.

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj