4.9 C
Białogard
czwartek, 22 lutego, 2024
- REKLAMA -spot_img

Potrójny taneczny sukces MDK!

W sobotę tancerze ze Studia Tańca Let’s Dance z Młodzieżowego Domu Kultury znakomicie zaprezentowali się podczas XVIII Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Nowoczesnego w Łebie. Młode talenty wróciły z podwójnym złotem i jednym srebrem!

Podopieczni Pani Agnieszki Materko wytańczyli sobie spektakularny sukces w ogólnopolskim turnieju.

Po złoto sięgnęli w kategorii Inne Formy Tańca I Showdance w kategorii 8-12 lat. Choreografia pt. W Pułapce Emocji oczarowała jury.

Na pierwszym miejscu podium stanęła także solistka Julia Sarnacka, która wytańczyła złoto w kategorii Debiuty Taniec Współczesny, 12-14 lat. Julia może pochwalić się także zaszczytnym 2 miejscem Julia Sarnacka w kategorii Inne formy tańca Impro Solo, 9-14 lat.

Utalentowane młode tancerki na codzień szlifują swoje umiejętności na zajęciach w Młodzieżowym Domu Kultury im. Henryka Jordana w Białogardzie. To nie pierwsze i z pewnością nie ostatnie triumfy naszej młodzieży.

Wyjazd tancerzy na ogólnopolski turniej był możliwy dzięki wsparciu Powiatu Białogardzkiego.

Warto przypomnieć, że już 13 stycznia odbędzie się Noworoczna Powiatowa Gala Tańca. W hali białogardzkiego LO zobaczymy tancerzy z regionu, także talenty z MDK. Emocji na pewno nie zabraknie. Galę organizuje Powiat Białogardzki. Jak podkreślił Starosta Piotr Pakuszto na swoich social mediach: Powiat Białogardzki jest pełny roztańczonych talentów i to właśnie dla nich organizujemy tę galę. 

Gratulujemy serdecznie ekipie Let’s Dance i liczymy na równie wspaniałe występy podczas zbliżającej się imprezy!

 

 

 

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj