24.3 C
Białogard
piątek, 12 lipca, 2024
- REKLAMA -spot_img

Policyjny pościg w centrum Białogardu. Kierowca trafił do aresztu.

Niecodzienne zdarzenie w centrum Białogardu miało miejsce w środę, gdy patrol drogówki zauważył kierowcę osobowego volkswagena korzystającego z telefonu komórkowego podczas jazdy.

W związku z popełnionym wykroczeniem policjanci podjęli próbę zatrzymania. Kierowca volkswagena nie reagował na sygnały świetlne i dźwiękowe, dodał gazu i zaczął uciekać, policjanci ruszyli za nim w pościg przez centrum miasta.

W trakcie ucieczki kierowca osobówki popełnił szereg wykroczeń, stwarzał realne zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.

Po kilku minutach na ulicy Kołobrzeskiej udało się zatrzymać pojazd, a jego kierowca natychmiast wpadł w ręce mundurowych.

Jak powiedziała nam aspirant Kinga Plucińska-Gudełajska faktycznie doszło do takiego zdarzenia. Już w trakcie prowadzonych czynności okazało się, że 39-letni mężczyzna mieszkaniec Słupska ma do odbycia karę dziesięciu miesięcy pozbawienia wolności.

Za popełnione wykroczenia w ruchu drogowym podczas ucieczki mężczyzna usłyszał aż 14 zarzutów. Za popełnione przestępstwo niezatrzymania się do kontroli grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

39-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, a jego pojazd został odholowany.

Foto i opracowanie Grzegorz Galant Telewizja Polska

 

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj