piątek, 29 marca, 2024

Pogrom w Karlinie: Sokół Karlino – Vineta Wolin

Źródło: Youtube.com – Vinieta Wolin TV

30 kwietnia odbyło się spotkanie IV Ligii zachodniopomorskiej, w której na boisku w Karlinie zmierzyły się ze sobą  Sokół Karlino i Vinieta Wolin

Drużyna z Karlina zupełnie nie poradziła sobie z przeciwnikiem, przegrywając na swoim boisku 0:7, pierwsza połowa meczu nie zapowiadała zbliżającej się katastrofy, gdyż zakończyła się wynikiem 0:1 po strzale Kamila Wiśniewskiego, druga połowa była natomiast przykładem zupełnej bezradności piłkarzy z Karlina, a także doskonałej formy Kamila Wiśniewskiego z Viniety, który trafiał do bramki tego dnia aż 4 razy. Pozostałe gole dla Viniety Wolnin zdobywali Bartłomiej Babiak, Gracjan Kuśmierek, Łukasz Bożko.

Był to dziesiąty mecz między tymi drużynami, w których drużyna z Wolina przegrała tylko raz i zremisowała trzy razy.