13.1 C
Białogard
piątek, 26 kwietnia, 2024

Podsumowanie piłkarskiego weekendu [galeria]

Święta Wielkiej Nocy i związane z tym przygotowania nie zniechęciły piłkarzy powiatu białogardzkiego do rywalizacji w meczach ligowych.

W Klasie Okręgowej sromotną porażkę odnotował Sokół Karlino, który na wyjeździe przegrał z liderem tabeli Darłovią Darłowo. Wynik meczu 9:0.

Iskra Białogard mimo dobrej formy w ostatnich meczach nie poradziła sobie na wyjeździe z Głazem Tychowo. Mecz, choć do połowy wydawało się, że będzie zdecydowanie dla Iskry Białogard, która wchodziła do szatni z wynikiem 1:2, to w drugiej połowie Głaz przejął inicjatywę i spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2

Radew Białogórzyno również nie poradziła sobie z 4 w tabeli Wiekowianką Wiekowo i przegrała na wyjeździe 4:1.

Za tydzień kolejne piłkarskie emocje.

Poniżej zdjęcia z meczu Głaz Tychowo – Iskra Białogard, źródło: BKS Iskra Białogard/ facebook.com