9.3 C
Białogard
piątek, 19 kwietnia, 2024

Podsumowanie piłkarskiego weekendu [galeria]

W weekend 1-2 kwietnia na boiskach piłkarskich powiatu białogardzkiego odbyło się kilka emocjonujących spotkań.

W klasie okręgowej widzimy przebudzenie Iskry Białogard, która doskonale poradziła sobie z Wybrzeżem Biesiekierz  1:0, a wynik mógł być znacznie wyższy.

Sokół Karlino nie wykorzystał przewagi zbudowanej na początku drugiej połowy meczu po 2 celnych bramkach, które padły w 48 i 51 minucie, piłkarze Wiekowianki Wiekowo wyrównali wynik meczu w 56 i 61 minucie. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:2.

Wysoką porażkę zanotowała Radew Białogórzyno, która u siebie straciła 4 bramki z Zefirem Wyszewo.

Porażkę na wyjeździe zanotował również Głaz Tychowo, który ostatnio gra bardzo słabo. Ks Sieciemin pokonał u siebie piłkarzy z Tychowa 1:0.

W B klasie zwycięstwo zaliczyła połączona drużyna Lulewic i Grzybowa, która na wyjeździe pokonała Syrenę – Grot Rymań 0:2.

Porażkę natomiast zaliczyła drużyna Derby Karścino, która przegrała z KS Mustang z Korzystna 3:1.

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z meczu Iskra Białogard – Wybrzeże Biesiekierz, których autorem jest Marcin Pauba.