4.9 C
Białogard
czwartek, 22 lutego, 2024
- REKLAMA -spot_img

Piosenki Niemena w MDK [FOTOGALERIA]

W sali widowiskowo-sportowej Młodzieżowego Domu Kultury w Białogardzie wybrzmiały piosenki Czesława Niemena. Koncert zgromadził ogromną publiczność, która bawiła się wyśmienicie słuchając przebojów mistrza.

Koncert pod hasłem „Dziwny jest ten świat” to wyjątkowe wydarzenie muzyczne będące hołdem dla twórczości Czesława Niemena. Artysta niegdyś życiowo związany z Białogardem zajmuje szczególne miejsce w sercach mieszkańców. Nie dziwi więc, że bezpłatne wejściówki rozeszły się na długo przed koncertem, a publiczność śpiewała przeboje wraz z artystami.

1 lutego na scenie MDK wystąpił znakomity Piotr Kuźniak, utalentowany wokalista i gitarzysta, niegdyś występował z zespołem Trubadurzy. W swoim artystycznym portfolio ma własne, ciekawe interpretacje piosenek Czesława Niemena. Artyście towarzyszyło troje wokalistów, na co dzień występujących w Teatrze Variete Muza z Koszalina. Gościnnie wystąpił także białogardzki artysta Marek Kopczyński, który zaprezentował swoją wyjątkową lalkę Niemena.

Wydarzenie zorganizował białogardzki MDK wraz z Powiatem Białogardzkim. Koncert odbył się pod patronatem starosty białogardzkiego Piotra Pakuszto, który przywitał zgromadzoną publiczność, a także gościa specjalnego – Dorotę Sawkusz – siostrzenicę Czesława Niemena.

foto: Maciej Nowak
- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj