Białogard
środa, 24 kwietnia, 2024

Piłka nożna wróciła po przerwie

pixabay.com

Ostatni weekend obfitował w dużą liczbę wydarzeń sportowych w powiecie białogardzkim. Fanów piłki nożnej jednak najbardziej interesuje powrót rozgrywek piłkarskich po zimowej przerwie.

Na boiskach nie zabrakło emocji, a nasze drużyny sprawdziły swoją formę przed resztą sezonu.

W klasie okręgowej doskonale po przerwie poradziła sobie rozczarowująca jesienią Iskra Białogard, która u siebie rozgromiła Zawiszę Grzmiąca 5:0.

Sokół Karlino walczył na wyjeździe z KS Sieciemin, jednak gospodarze okazali się zbyt silni i wysoko pokonali drużynę z Karlina 4:1.

Równie słaby mecz zaliczył Głaz Tychowo, który u siebie przegrał ze Sławą Sławno 4:0, wszystkie bramki padły w pierwszej połowie meczu.

Radew Białogórzyno pierwszy mecz rozegra 12 marca.

W A klasie niestety nie zobaczymy już drużyny Gryfa Dobrowo, która o czym pisaliśmy kilka dni temu wycofała się z rozgrywek A klasy.

W B klasie przerwa potrwa jeszcze chwilę, a pierwszy mecz drużyny z powiatu zobaczymy 2 kwietnia, kiedy Derby Karścino zagrają na wyjeździe z KS Mustang