22.1 C
Białogard
piątek, 12 lipca, 2024
- REKLAMA -spot_img

PADŁ REKORD zebranych środków na koncercie charytatywnym[GALERIA]

25.695,43 zł i 200 koron norweskich zebrano podczas 12. Charytatywnego Koncertu Bożonarodzeniowego w Białogardzie. Blisko 26 tysięcy przeznaczone będzie na leczenie i rehabilitację Jasia Wałeckiego.

Podczas koncertu mogliśmy usłyszeć przepiękne kolędy i utwory bożonarodzeniowe. Gospodarzem i organizatorem wydarzenia był Białogardzki Chór Kameralny Bel Canto. W koncercie usłyszeliśmy także dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 3 w Białogardzie oraz solistów: Sławka Bieńka, Wojtka i Kasię Bryksa, Magdę Bugajczyk, Annę, Tobiasza i Oliwię Mielcarek.

Tradycyjnie podczas koncertu odbyła się aukcja przedmiotów przekazanych przez białogardzkie podmioty i ludzi dobrej woli. Swój podarunek przekazali także Piotr Pakuszto – Starosta Białogardzki oraz Jacek Smoliński – Wójt Gminy Białogard. Fantów do licytacji było bardzo dużo. Cieszę się, że jak zawsze publiczność nie zawiodła i mogliśmy ten magiczny wieczór przeżyć wspólnie i zrobić coś dobrego dla drugiego człowieka – podsumowuje wydarzenie Paweł Mielcarek – dyrygent i pomysłodawca koncertów.

Poniżej galeria, której autorem jest pan Marcin Pauba.

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj