18.8 C
Białogard
wtorek, 18 czerwca, 2024
- REKLAMA -spot_img

Obchody Święta Policji w Białogardzie

źródło: bialogard.policja.gov.pl

W środę 20 lipca odbyły się w Białogardzie, powiatowe obchody Święta Policji. Kilkudziesięciu policjantów odebrało awanse na wyższe stopnie służbowe były również wyróżnienia dla pracowników cywilnych Policji. Podczas uroczystości w Komendzie Powiatowej Policji w Białogardzie zebrali się zaproszeni goście, przedstawiciele samorządu, instytucji i służb mundurowych.

To wyjątkowy czas dla każdego policjanta. Święto Policji to czas podziękowań za ciężką pracę na rzecz bezpieczeństwa obywateli. Uroczystości rozpoczął nadkom. Marek Biełooki, który złożył meldunek Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie mł. insp. Przemysławowi Domagale.

Komendant Powiatowy Policji w Białogardzie nadkom. Robert Brzozowski, podziękował także wszystkim policjantom i pracownikom cywilnym za wielkie zaangażowanie w codzienną służbę i pracę na rzecz bezpieczeństwa. Podczas uroczystości, w uznaniu za worową pracę i zaangażowanie, wręczone zostały awanse i wyróżnienia policjantkom, policjantom i pracownikom cywilnym. Nie zabrakło także podziękowań od zaproszonych gości, którzy oprócz życzeń, wyrazili podziękowania dla policjantów pełniących służbę na terenie powiatu białogardzkiego składając gratulacje na ręce komendanta powiatowego.

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj