24.3 C
Białogard
piątek, 12 lipca, 2024
- REKLAMA -spot_img

Nowa jakość na oddziale położniczym w Białogardzie [WIDEO]

Oddział Ginekologiczno-Położniczy Regionalnego Centrum Medycznego w Białogardzie zyskał nowego ordynatora w osobie pani dr Marty Łubniewicz. Na oddziale pojawia się również nowy sprzęt, a pacjentki chwalą jakość usług.

Oddział położniczy to jedno z najważniejszych miejsc w szpitalu, to miejsce, gdzie spełniają się marzenia o macierzyństwie. To tu kobiety rodzące i ich maleństwa muszą być otoczone troskliwą opieką. Na oddziale położniczym młode mamy mają czuć się bezpiecznie, komfortowo i swobodnie.

Te same idee przyświecają kierownictwu Oddziału Ginekologiczno-Położniczego w białogardzkim szpitalu. W zaprezentowanym przez Powiat Białogardzki materiale filmowym o pracy oddziału opowiada nowa ordynator dr Marta Łubniewicz:

Chciałabym zapewnić duży komfort pacjentkom, podnieść jakość usług. Nie tylko pod względem medycznym, merytorycznym, ale również żeby każda pacjentka czuła tutaj się u nas bezpiecznie, dobrze, żeby wychodziły zadowolone.

Nowy oddział to nowe warunki, świetnie wyposażone sale, nowoczesny sprzęt i bardzo dobra obsługa medyczna. W ostatnim czasie szpital wzbogacił się o nowy aparat USG i kolposkop. Do dyspozycji pacjentek są 2 duże sale porodowe oraz 5 sal ginekologicznych.

źródło: Powiat Białogardzki

 

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj