16.5 C
Białogard
niedziela, 23 czerwca, 2024
- REKLAMA -spot_img

Niósł pomoc innym, dziś sam potrzebuje pomocy – Wesprzyjmy jego walkę

27 kwietnia informowaliśmy o tragicznym wypadku, w którym ucierpiał młody chłopak, strażak pochodzący z Białogardu. Próbując ratować osoby poszkodowane w wypadku, sam został potrącony, przez co odniósł poważne obrażenia.

Dziś 29 – letni Piotr walczy o życie w szpitalu, a my możemy wesprzeć jego leczenie i zapewnić mu jak najlepsze warunki.

Każdy z nas może wpłacić środki na zbiórkę utworzoną przez bliskich Piotra, której celem jest wsparcie jego leczenia.

Poniżej udostępniamy wiadomość brata poszkodowanego zamieszczoną na portalu Facebook.

„Wielu z Was pewnie słyszało, że w dniu 27 kwietnia 2023 r. mój brat Piotr Milczarek uległ tragicznemu wypadkowi w trakcie niesienia pomocy poszkodowanej osobie w wypadku drogowym na drodze krajowej S6.
W trakcie udzielania pomocy został potrącony przez nadjeżdżający pojazd. Obrażenia jakich doznał były tak duże i rozległe, że wymagały natychmiastowego transportu Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie.
Pomimo ogromnych obrażeń wielonarządowych Piotrek każdego dnia walczy! Niestety, aby zapewnić mu ekspresową, kompleksową i najlepszą pomoc zmuszeni jesteśmy prosić Was o pomoc.
Koszty leczenia są ogromne a czas odgrywa tu bardzo istotną rolę. Wierze w to, że dzięki naszemu wsparciu Piotr wroci do nas z uśmiechem i dalej będzie mógł pomagać innym potrzebującym służąc jako strażak w Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kołobrzegu.
Poniżej udostępniam link gdzie można dokonywać dobrowolnych wpłat
Na dniach będziemy udostępniać link bezpośrednio do zrzutki
Mam jednak prośbę, jeśli nie możesz wpłacić, udostępnij ten post.
Dzięki!!!”
Ponadto na portalu Facebook powstała grupa, na której można wspierać Piotra licytując przedmioty, środki uzyskane w licytacji przeznaczone zostaną na leczenie. https://www.facebook.com/groups/556807666619454/?ref=share
Liczymy na wsparcie naszych czytelników, którzy nieraz pokazywali, że potrafią pomagać tym najbardziej potrzebującym.
- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj