poniedziałek, 29 kwietnia, 2024

Na boiskach emocjonujący weekend

źródło: pixabay.com

Fani lokalnej piłki nożnej musieli przeżyć nie małe emocje w ostatni weekend, szczególnie, że gra drużyn z powiatu białogardzkiego nie zachwyciła.

Fatalnie rozpoczyna sezon Iskra Białogard, najpierw porażka u siebie 0:4, a teraz na wyjeździe jednostronne spotkanie z Astrą Ustronie Morskie i bardzo wysoka przegrana aż 7:0.

Ponownie porażkę zaliczył również Głaz Tychowo, który zmierzył się Zefirem Wyszewo na swoim boisku. Mecz był dość wyrównany, ale na 10 minut przed końcem spotkania to zawodnicy z Wyszewa umieścili piłkę w bramce, mecz zakończył się wynikiem 0:1.

Ostatnie spotkanie to pojedynek dwóch drużyn z powiatu, czyli MKS Sokół Karlino i Radew Białogórzyno. Mecz odbył się w Karlinie, a gospodarze od samego początku wykazali się determinacją i chęcią pokazania swojej wyższości. Bramki dla Karlina padły w 8, 23 i 82 minucie. Piłkarze z Białogórzyna z kolei trafili do bramki w 48 minucie meczu. Wynik 3:1.