18.8 C
Białogard
wtorek, 18 czerwca, 2024
- REKLAMA -spot_img

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza w swoje szeregi

źródło: https://www.facebook.com/MdkBrd/photos/a.453905608117250/2139751296199331

Młodzieżowy Dom Kultury im. Henryka Jordana w Białogardzie, od 1 lipca zmienia swoją siedzibę oraz organ prowadzący. Instytucja zaprasza do nowej lokalizacji, przy ul. Grunwaldzkiej 49 (naprzeciw Restauracji RUKOLA, budynek Domu Pod Świerkiem).

Trwa jednocześnie rekrutacja na nowy rok szkolny 2022/2023. Dla dzieci i młodzieży z powiatu białogardzkiego czeka bardzo bogata oferta edukacyjna. Wśród propozycji MDK’u nie zabraknie zajęć kulinarnych, taneczno-ruchowych, plastycznych, muzycznych, teatralnych, technicznych, robotyki i wiele innych. W porównaniu do lat ubiegłych, z oferty Młodzieżowego Domu Kultury w Białogardzie chce skorzystać większa liczba osób. Wynika to z rekordowej ilości podań, które wpłynęły w czerwcu br.

W dniach od 1 do 17 lipca karty zgłoszeń należy przesyłać wyłącznie elektronicznie na skrzynkę e-mail: mdk.bialogard@wp.pl. Po tym okresie, karty można składać także stacjonarnie.

W nowym roku szkolnym Młodzieżowy Dom Kultury przygotowuje dla swoich podopiecznych szereg atrakcji. Więcej szczegółów uzyskamy już we wrześniu.

Przypominamy, że od 1 lipca organem prowadzącym instytucję jest powiat białogardzki.

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj