24.3 C
Białogard
piątek, 12 lipca, 2024
- REKLAMA -spot_img

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza na zajęcia w nowym roku szkolnym

W Młodzieżowym Domu Kultury im. Henryka Jordana w Białogardzie trwają zapisy na nowy rok szkolny 2023/2024. Do placówki w bieżącym roku szkolnym uczęszczało ponad 400 uczestników.

W mijającym roku szkolnym 2022/2023 mogliśmy zauważyć bardzo dynamiczny wzrost uczestników zajęć jak i organizowanych przez placówkę wydarzeń. Zarówno wewnątrz instytucji jak i imprez plenerowych. Wszystkie wydarzenia skierowane były nie tylko do dzieci uczęszczających na nasze zajęcia i Ich Rodziców, ale także do wszystkich mieszkańców Białogardu i Powiatu Białogardzkiego – mówi Paweł Mielcarek – dyrektor MDK. Oprócz bardzo bogatej oferty edukacyjnej, zapraszam także do wstąpienia do naszego wolontariatu Łączymy Pokolenia – dodaje.

Karty zgłoszeń z podziałem na deklarację kontynuacji i zgłoszenia nowych osób znajdziecie na stronie internetowej instytucji: www.mdk.powiat-bialogard.pl/rekrutacja/
Deklaracje będzie można także pobrać w sekretariacie MDKu.

Warto zaznaczyć, że Młodzieżowy Dom Kultury rozszerza swoją ofertę edukacyjną od września o kolejne sekcje.  Jest to podyktowane m.in. dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży do ich powstania.

Więcej informacji na temat rekrutacji i oferty edukacyjnej od września uzyskacie Państwo także telefonicznie: 514 953 155.

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj