3.9 C
Białogard
poniedziałek, 22 kwietnia, 2024
- REKLAMA -spot_img

Majówka w Białogardzie i regionie

źródło: www.cwsostrzyce.com

Zbliża się Majówka 2023. Przedstawiamy propozycje przegotowane na te majowe dni przez lokalne miasta.

Miasto Białogard zaprasza 3 maja na Bieg po Konstytucję. Start zaplanowano na godz. 10:00 z terenów białogardzkiego BOSiRu. Zbiórka o godz. 9:30, liczba miejsc ograniczona: 50 osób. O godz. 10:00 odbędzie się msza święta w intencji Ojczyzny w kościele mariackim, natomiast o godz. 11:00 rozpoczną się uroczystości patriotyczne pod pomnikiem Orła Białego.  O godz. 17:00 w Centrum Kultury i Spotkań Europejskich odbędzie się koncert zespołu The Dziemians. Wstęp wolny.

Połczynie-Zdroju zaplanowano także szereg atrakcji. 3 Maja w Galerii CK odbędzie się wernisaż fotografii dotycząca historii Połczyna-Zdroju w latach 1949 – 70. W dniach 5-6 maja w Auli CK, przy ul. Woj. Polskiego 54 odbędą się wrsztaty samby batucady z Julianem Kramperem. Także w tych dniach odbędą się także warsztaty taneczne samby z Jailson. 6 maja w połczyńskim amfiteatrze zaplanowano otwarcie Magicznej Ulicy Parasoli, parada bębniarzy i zespołów CK oraz koncert w amfiteatrze. Także 6 maja w Pijalni wody “Joasia” – Zabawa z DJ pod chmurką.

Bogatą ofertę przygotował także Kołobrzeg. Kołobrzeski RCK zaprasza na koncerty w ramach Kołobrzeskiej Majówki 2023.  W dniach 30.04-3.05 na scenie plenerowej RCK przy ul. Solnej 1 wystąpią: Za Burtą, bryska, Thomas Grotto, Róże Europy. Na wszystkie koncerty wstęp wolny ! Koncerty rozpoczynać się będą o g. 19:00.

Miasto Świdwin zaprasza 3 maja o godz. 17:00 na Plac Konstytucji 3 Maja. Tam odbędą się uroczystości patriotyczne połączone z oddaniem salwy honorowej.

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj