5.8 C
Białogard
piątek, 19 kwietnia, 2024

Zawodniczki z Białogardu z ogromnymi sukcesami.

Kolejny sukces dla białogardzkiego sportu, młoda zawodniczka Szkoły Tańca Ewelina Nidzgorska S-TEN wywalczyła 3 miejsce podczas odbywających się w dniu 29 października w miejscowości Skaraszewy World Championship FIT KIDS GPA Poland.

Lena Skaskiewicz z Białogardu już dzień wcześniej pokazała się z bardzo dobrej strony, ponieważ podczas zawodów Pucharu Polski FIT KIDS WBBF WFF 2022 wywalczyła 4 miejsce.

Doskonałe wyniki, jakie osiągnęła nasza zawodniczka, są wynikiem ciężkiej pracy podczas treningów i zaangażowania, życzymy dalszych sukcesów i rozwijania swojej pasji.

Jeszcze lepszym występem może pochwalić się Julia Predko ze Szkoły Tańca Top Toys, ponieważ wygrała oba turnieje w swojej kategorii wiekowej tj. 11 lat, w kategoriach solo.

Sama szkoła tańca TOP TOYS podczas zawodów osiągnęła wielki sukces, ponieważ zajęła 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej, a jej zawodnicy zdobyli łącznie 19 medali.