10.8 C
Białogard
wtorek, 21 maja, 2024
- REKLAMA -spot_img

Każdy może pomóc – INTERWENCJA w Białogardzie

źródło: interwencja.polsatnews.pl

Telewizja Polsat także przyłącza się akcji pomocowej dla chorego na rybią łuskę Adrianka z Białogardu. Rodzina potrzebuje wsparcia, a organizatorzy zbiórki liczą na szczodrość mieszkańców.

Wolontariat Młodzieżowego Domu Kultury im. H. Jordana w Białogardzie kilka dni temu poinformował na forach internetowych o potrzebie pomocy dla rodziny Państwa Stąporowskich z Białogardu. Rodzinę pięć lat temu dotknęła tragedia – stracili syna. Chłopiec utopił się w niezabezpieczonej studzience. To nie jedyny problem tej rodziny. Drugi syn Adrian, urodził się nieuleczalnie chory. Niestety okazało się, że chłopiec choruje na nieuleczalną chorobę. Rybią łuskę. Rodzice robią wszystko, by leczyć chłopca. Nie jest jednak łatwo, bo dziecko wymaga sterylnych warunków, a ich dom wymaga całkowitego remontu.

Wolontariusze Łączymy Pokolenia wraz z koordynatorami ruszyli na pomoc. Trwa zbiórka środków finansowych na rzecz Adrianka. Do pomocy przyłączył się także Starosta Białogardzki Piotr Pakuszto, który obiecał pomoc w wyremontowaniu łazienki, która jest w fatalnym stanie.

Na pomoc ruszają mieszkańcy Białogardu. Poniżej zamieszczamy linki, gdzie można wpłacać środki, aby pomóc Adriankowi.

LINK DO ZRZUTKI

PROGRAM INTERWENCJA TELEWIZJA POLSAT

PROGRAM TVP 3 SZCZECIN

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj