1 C
Białogard
niedziela, 10 grudnia, 2023
- REKLAMA -spot_img

Już wkrótce otwarcie ortopedii w Białogardzie

Białogardzki szpital w ostatnich latach rozwija się w niesamowitym tempie, najpierw przeniesiono jego całą działalność na ulicę Chopina, wraz z oddziałem chirurgicznym, który został unowocześniony, później otworzono pracownię tomografii komputerowej, a teraz zostanie otwarty oddział ortopedyczny.

13 listopada na stronie Facebook Regionalnego Centrum Medycznego pojawiła się informacja, że RCM wygrał konkurs w NFZ, do którego stawał, a którego przedmiotem było otworzenie oddziału Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.

To ogromny sukces białogardzkiego szpitala, który niemożliwy byłby bez wsparcia i zaangażowania powiatu białogardzkiego.

Jak pisze na swoim profilu Facebook pan Piotr Pakuszto starosta białogardzki

„To wspaniała wiadomość dla pacjentów z naszego Powiat Białogardzki i regionu,
Mamy wspaniałą kadrę i bardzo dobre warunki,
Rozwijamy działalność naszego szpitala,
Dzięki nowemu oddziałowi ortopedii oraz świetnie funkcjonującej już rehabilitacji znacznie skróci się czas rekonwalescencji dla pacjentów naszego szpitala,
Dziękuję prezesowi RCM Piotrowi Skaskiewiczowi oraz wszystkim zaangażowanym w przygotowanie do konkursuz
Wspólnie działamy dla mieszkańców Powiatu Białogardzkiego.”

Rzeczywiście oddział ortopedyczny jest oddziałem niezwykle potrzebnym mieszkańcom regionu, którzy do tej pory zmuszeni byli do korzystania z usług innych placówek służby zdrowia. Teraz niemal wszystkie potrzebne operacje będzie można załatwić na miejscu.

 

 

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj