12.1 C
Białogard
poniedziałek, 2 października, 2023
- REKLAMA -spot_img

Iskra Białogard i Głaz Tychowo kompromitują się na wyjeździe

źródło: http://darlovia.pl

8 kolejka rozgrywek klasy okręgowej za nami, drużyny z Powiatu Białogardzkiego nie miały lekkiej przeprawy, jednak niektóre poradziły sobie z wyzwaniem lepiej od innych.

Najwyższą porażkę zanotowała Iskra Białogard, która od kilku kolejek nie pokazuje nic. W meczu wyjazdowym z Darłovią Darłowo Iskra poniosła sromotną porażkę 11:0 i zajmuje przedostatnią pozycję w tabeli. Spadek do A klasy dla drużyny z Białogardu jest bardzo prawdopodobny, jeżeli w najbliższych 6 kolejkach nic nie zmieni się w podejściu białogardzkich piłkarzy.

Również formą nie zachwyca Głaz Tychowo, który dobrze radził sobie w 3 i 4 kolejce, ale ostatnio notuje wysokie porażki. Mecz w Wiekowie zakończył się 8:1 dla Wiekowianki. Tym samym Głaz spadł na 12 pozycję w Tabeli.

Sokół Karlino wrócił z jednym punktem z Polanowa, w meczu nie padła żadna bramka, mimo kilku sytuacji, żadna z drużyn nie była w stanie pokonać bramkarza przeciwnika.

Pozytywnie można mówić o grze piłkarzy z Białogórzyna, którzy pokonali swoich przeciwników z Sianowa. Victoria Sianów – Radew Białogórzyno 1:2.

 

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI

Sukces strażaka z Białogardu

- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj