4.9 C
Białogard
czwartek, 22 lutego, 2024
- REKLAMA -spot_img

Impreza plenerowa w MDK!

W najbliższą sobotę 30 września na terenie zielonym Młodzieżowego Domu Kultury w Białogardzie odbędzie się rodzinna impreza z mnóstwem atrakcji!

Impreza pod hasłem POLSKO-UKRAIŃSKI JESIENNY PIKNIK INTEGRACYJNY rozpocznie się o godz. 11:00. Do wspólnej zabawy zapraszają instruktorzy sekcji MDK. W programie wspaniałe pokazy młodych utalentowanych tancerzy i wokalistów, którzy na co dzień szlifują swoje umiejętności w Młodzieżowym Domu Kultury.

Podczas imprezy będzie można zapoznać się z ofertą edukacyjną MDK i zapisać na zajęcia.

Dodatkowo można będzie wziąć udział w kiermaszu pysznych ciast zorganizowanym przez Wolontariat Łączymy Pokolenia, z którego dochód przeznaczony zostanie na działania wolontariackie.

W programie ponadto: bezpłatna strefa gastronomiczna, gry i zabawy integracyjne,  bezpłatne dmuchańce, podarunki dla uczestników.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął starosta białogardzki Piotr Pakuszto. Wydarzenie organizuje Młodzieżowy Dom Kultury im. Henryka Jordana w Białogardzie Powiatowym Domem Samopomocy oraz Stowarzyszeniem Centrum Animacji Kulturalnej Corpus et Anima.

Współfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

- REKLAMA -
NAJŚWIEŻE AKTUALNOŚCI
- REKLAMA -
NAJPOPULARNIEJSZE
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj